Licznik odwiedzin

4.png6.png9.png1.png9.png2.png

Z okazji 100–rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w naszej szkole odbywały się przez cały tydzień zajęcia kształtujące postawy patriotyczne i przynależność narodową. Uczniowie wykonali prace plastyczne przedstawiające symbole narodowe, uczestniczyli w warsztatach muzycznych, gdzie mieli okazje śpiewać znane pieśni patriotyczne. Uczestniczyli również w spotkaniu z potomkami Powstańców Wielkopolskich z terenu Kępna: Panią Barbarą Marszałek i Janem Tycem. Zaproszeni goście opowiadali o życiu swoich dziadków, o walce w powstaniu, pokazali pamiątki i zdjęcia. Wspólnie obejrzeliśmy film przedstawiający historię Powstania Wielopolskiego. W piątek o godzinie 11.11 na sali gimnastycznej odśpiewaliśmy hymn państwowy i pieśni patriotyczne.

 

  • 01b
  • 02b
  • 03b
  • 04b
  • 05b
  • 06b
  • 07b
  • 08b
  • 09b